به وب سايت اطلاع رساني فرمانداري آبدانان خوش آمديد.
دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧
عناوين
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
عملكرد فرمانداري آبدانان را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

عالي
خوب
ضعيف

اخبار > برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان با دستور کار معارفه شهردار آبدانان


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان با دستور کار معارفه شهردار آبدانان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان ـ جلسه شورای اداری شهرستان در روز جمعه مورخه 96/10/22راس ساعت 10/30صبح با حضور،کرمی معاون عمرانی استان،عسگری فرماندارآبدانان ؛ باقری مدیر کل امورشهری و اعضای شورای اداری شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری آبدانان برگزار شد.
فرماندار آبدانان در این جلسه با اشاره به تحرکات اخیر دشمن در به آشوب کشیدن دشمن گفت : ملت ما همیشه بیدار است ودر مقابل هرگونه توطئه و فتنه ای خواهد ایستاد .
وی افزود: با توجه به زلزله سال 93 در شهرستان بیشتر زیرساختهای آب ٰ برق ٰ گاز و مخابرات شهرستان تخریب شده اند که نیاز به تعمیر و مرمت و بازسازی دارند که در این خصوص به اعتبارات ملی نیاز است .
عسگری تصریح کرد : راه های مواصلاتی نامناسب و بعد مسافتی که با مرکز استان یکی چالش های مهم شهرستان آبدانان و سرمایه گذاری را در این منطقه به وجود آورده است.
وی با بیان اینکه کارهای در رفع این بخش مشکل گرفته، افزود:با تکمیل و بهره برداری از تونل کبیرکوه یکی از مطالبه های به حق مردم و نیازهای کشور برآورده خواهد شد
معاونت امور عمرانی استانداری ایلام تصریح داشت:این طرح بزرگ ملی یکی از بزرگترین تونلهای جاده ای کشوراست که با بهره برداری ازآن علاوه بر روان شدن بارترافیک وایجاد شتاب وکاهش مصرف سوخت ناوگان حمل ونقل درمسیرهای مواصلاتی مرکز وشمال غربی کشوربه عتبات عالیات و بنادرجنوبی،بسترمناسب برای سرمایه گذاری وتوسعه اقتصادی بخش خصوصی مهیا می شود

وی با اشاره به مشکلات جاده ای شهرستان آبدانان_اهواز افزود: اعتباراتی برای مسیر راه هلیوه _شاه احمد در نظر گرفته شده که با تصویب آن کریدور آزاد راه پل زال به اندیمشک وصل خواهد شد و نقش موثری در توسعه شهرستان خواهد داشت.

کرمی با اشاره به اینکه محدویت های اعتباری در کشور و استان وجود دارد ،اضافه کرد :با تلاش و همفکری تمامی صاحب نظران شهرستان در توسعه حوزه های آب و خاک،استفاده ازظرفیتهای گردشگری وتکیه برسرمایه های انسانی سعی خواهیم کرد شریان زندگی در شهرستان جریان یابد و ظرفیت ها بالفعل شوند.
معاون عمرانی استاندار ایلام با بیان اینکه امسال برای عمران شهری اعتبارات خوبی به شهرداریهای استان و شهرستان آبدانان اختصاص یافته است افزود : با اعتبارات دولتی نمی توان فقط عمران شهری انجام داد بلکه باید اعضای شوراهای شهر و شهرداران به فکر کسب درآمدهای پایدار برای شهرداری باشند .
وی تصریح کرد : اعضای شوراها و شهرداران باید برای توسعه شهرستان دارای برنامه های زمانبندی و مدون برای توسعه شهری باشند ودر قالب ان برنامه ها کارهای عمرانی را انجام دهند .
امام جمعه آبدانان حجت الاسلام حاجیلری نیز به اشاره به توطئه اخیر دشمن در ایجاد اغتشاشاتی در کشور گفت : همه ما وظیفه داریم در این برهه زمانی متحد و یک دل باشیم و از هرگونه تفرقه و نفاق بپرهیزیم .
وی افزود : با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در چند روز اخیر ؛ باید در از بین بردن بیکاری و فشارهای اقتصادی سعی و تلاش نماییم و خودرا خدمت گذار مردم بدانیم .
در ادمه مدیر کل امور شهری استانداری ایلام ، روسای شورای شهرهای آبدانان ؛ سرابباغ و مورموری و جهاد کشاورزی شهرستان مطالبی را بیان نمودند .
جلسه پس از بحث و تبادل نظر اعضا ء مصوباتی به تصویب رسید :
در پایان این مراسم با قرائت حکم شهردارآبدانان که توسط استاندار ایلام امضاء شده بود آقای شاپورهادی زاده به عنوان شهردار جدید آبدانان معرفی و از زحمات مرادخانی شهردار سابق آبدانان تقدیر گردید.


٠٩:٣٧ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٧٢٠    /    تعداد نمایش : ٩٩خروج