به وب سايت اطلاع رساني فرمانداري آبدانان خوش آمديد.
دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧
عناوين
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
عملكرد فرمانداري آبدانان را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

عالي
خوب
ضعيف

اخبار > جلسه شورای اشتغال مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) شهرستان آبدانان برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

به ریاست فرماندار

جلسه شورای اشتغال مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) شهرستان آبدانان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان ـصبح امروز جلسه شورای اشتغال مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) شهرستان به ریاست فرماندار آبدانان و با حضورمعاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام(ره) استان برگزار شد
مجید عسگری فرماندار آبدانان با اشاره اینکه امروزه اقتصاد مقاومتی بهترین روش برای مبارزه با فقر و کاهش بیکاری است گفت : همه ما یک هدف را دنبال می کنیم و آن خدمت و نوکری مردم است و امروز ما وظیفه داریم ؛ تمام تلاش خودرا در خدمت به محرومین و خودکفایی آنها بکار ببریم .
فرماندار آبدانان اظهار امید واری کرد: تا اخر سال جاری این نهاد اعتبار اختصاص یافته را برای فقر زدایی و محرومیت با ارائه برنامه ریزی متناسب با همراهی مدیران بانک ها و اجرایی شهرستان جذب کند.
عسگری در این جلسه از بانکها خواست در خصوص ضمانت نامه ها و تسریع در پرداخت تسهیلات تمام تلاش خودرا بکار گیرند .
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امدادامام (ره)استان ایلام نیز در این جلسه با اشاره به اینکه طی شش سال گذشته بالغ بر 13هزار خانوار از طریق دریافت تسهیلات خود اشتغالی به خودکفایی رسیده اند ؛ افزود:در شهرستان آبدانان امسال برای خودکفایی مددجویان و کاهش بیکاری مبلغ بالغ بر 35میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان پرداخت شده است .
جاسمی مدیر کمیته امداد حضرت امام (ره) شهرستان آبدانان نیز در این جلسه گفت : تاکنون بیش از 200طرح خود اشتغالزایی برای مددجویان کمیته امداد حضرت امام (ره) شهرستان آبدانان با اعتباری بالغ بر000/000/850/3تومان معادل سه میلیارد و هشتصد وپنجاه میلیون تومان اجرا شده است .
وی افزود : در شهرستان آبدانان بالغ بر 2400خانوار با جمعیتی بالغ بر 7500نفر از خدمات کمیته امداد حضرت امام (ره) بهره مند هستند .
در پایان پس از بحث و تبادل نظر حاضرین در جلسه مصوباتی به تصویب رسید .


١٤:٠٧ - دوشنبه ٢٥ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٧٣٢    /    تعداد نمایش : ٩٥خروج