به وب سايت اطلاع رساني فرمانداري آبدانان خوش آمديد.
دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧
عناوين
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
عملكرد فرمانداري آبدانان را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

عالي
خوب
ضعيف

اخبار > بازدید فرماندار شهرستان آبدانان از بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص)


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید فرماندار شهرستان آبدانان از بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان ـ عسگری فرماندار شهرستان آبدانان به همراه موسوی رئیس شورای شهر آبدانان ؛ میرزازاده عضو شورای شهر آبدانان و همتی رئیس بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) شهر آبدانان ، ازبخش های مختلف بیمارستان بازدید کردند.
او همچنین از بخش های مختلف بیمارستان از جمله دیالیز، آزمایشگاه، بخش بستری، اتاق عمل ؛ رادیولوژی ؛ اکو و سی تی اسکن ب وی با حضوردر بخشهای مختلف و گفتگو با کارکنان، از نزدیک در جریان روند انتقال تجهیزات و راه اندازی بخشها و واحد ها ی جدید الاحداث آن قرار گرفت و سپس به عیادت بیماران رفته و برای آنان آرزوی سلامتی کرد.
گفتنی است ، در این بازدید همتی رئیس بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) ، ضمن همراهی با فرماندار آبدانان توضیحات و گزارشات لازم از امکانات و تجهیزات پزشکی را ارائه داد.
عسگری فرماندار آبدانان در حاشیه این دیداراجرای طرح تحول نظام سلامت را گامی موثر از سوی دولت تدبیر و امید در راستای بهبود وضعیت بهداشت و درمان مردم و کاهش هزینه های درمانی عنوان کرد.
فرماندار آبدانان افزود : ما امسال با اعتباری بالغ بر 8میلیار ریال توانسته ایم بخش سی سی یو با ظرفیت 3تخت وبخش ای سی یو رابا اعتباری بالغ بر 2میلیارد ریال راه اندازی کنیم و تجهیزات مورد نیاز بخش قلب مانند دستگاه اکو با اعتباری بالغ بر3میلیارد ریال و دستگاه تست ورزش بااعتباری بالغ بر 1میلیارد ریال خریداری نماییم .
وی در پایان ضمن تقدیر از تلاش‌هاي مدیر شبکه بهداشت و درمان آبدانان ،رئیس و رئیس، مدیر و کارکنان بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص )تلاش برای تسکین و رفع آلام بیماران را عبادت در راه خدا دانست.
گفتنی است : کارکنان و بیماران بستری در بخش های مختلف بیمارستان از تلاشهاو پیگیریهای فرماندار آبدانان در حوزه سلامت تقدیر و تشکر بعمل آوردند .


١٥:٠٠ - دوشنبه ٢٥ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٧٣٥    /    تعداد نمایش : ١٢٦خروج