به وب سايت اطلاع رساني فرمانداري آبدانان خوش آمديد.
دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
عناوين
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
عملكرد فرمانداري آبدانان را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

عالي
خوب
ضعيف

اخبار > جلسه شورای آموزش و پرورش برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای آموزش و پرورش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان _ جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با حضور حجت الاسلام حاجیلری امام جمعه، رحمانی پور مدیر آموزش و پرورش و سایر اعضا به ریاست مجید عسگری فرماندار آبدانان برگزار شد.
مجید عسگری فرماندار آبدانان ضمن تسلیت جانباختن خدمه ی کشتی نفتکش سانچی در آبهای چین و تبریک هفته شورای آموزش و پرورش اظهار کرد: مشارکت در امر آموزش و پرورش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و شوراهای آموزش و پرورش نیز تجلی مشارکت مردم و مسئولین در امر مقدس تعلیم و تربیت است.
فرماندار آبدانان افزود: همه دستگاه ها به نوعی به آموزش و پرورش بدهکارند و همین موضوع لزوم همکاری و همراهی سایر دستگاه ها با آموزش و پرورش را می رساند.
رئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان آبدانان تصریح کرد : بستر و زمینه لازم برای مشارکت خود جوش کلیه دستگاههای اجرایی و آحاد جامعه در نظام تعلیم و تربیت برای تحقق اهداف اسناد فرا دستی باید فراهم گردد.
عسگری با بیان اینکه دهه فجر نمود وحدت مردم و میثاق مجدد با انقلاب است، خاطرنشان کرد: به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، دهه فجر سرآغاز طلوع و تولد دوباره اسلام و یکی از نقاط عطف تاریخ مبارزاتی ملت ایران در مقابل ستمگران بود.
وی افزود : دهه فجر فرصتی برای تمرین و نمایش مجدد اتحاد ، همدلی و مودت است و آنچه امروز در جامعه بیشتر از هرچیزی اولویت دارد اتحاد و همدلی میان مسئولین و اقشار مختلف مردم است، چرا که در سایه اتحاد، توسعه و آبادانی صورت میگیرد .
در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین جاجیلری امام جمعه آبدانان ضمن تسلیت جانباختن شهادت گونه ی خدمه ی کشتی نفتکش سانچی در آبهای چین ، از حضور با شکوه و خود جوش مردم شهرستان آبدانان در راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیرتقدیر و تشکر نموده و با اشاره به در پیش بودن دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی خواستار با شکوه برگزار شدن مراسمات این دهه با حضور مردم شدند و از دستگاههای اجرایی بویژه آموزش و پرورش خواست در جهت معرفی هر چه بهتر انقلاب اسلامی به دانش آموزان تلاش خود را بکار ببرند.
در ادامه رحمانی پور مدير اداره آموزش و پرورش گزارشي مختصر از خدمات انجام گرفته ؛ مصوبات جلسه قبل و دستورکار جلسه امروز بيان داشت .
در اين جلسه پيرامون برگزاری مراسمات دهه مبارکه فجر ؛ ساماندهی نیروها ؛ مسائل ،مشكلات و نيازمنديهاي آموزش و پرورش بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
در پایان از اعضا شورای آموزش و پرورش با اهداء لوح تقدیر بعمل آمد .


١٠:٣٧ - شنبه ٣٠ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٧٤٩    /    تعداد نمایش : ١٢٣خروج