به وب سايت اطلاع رساني فرمانداري آبدانان خوش آمديد.
دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
عناوين
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
عملكرد فرمانداري آبدانان را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

عالي
خوب
ضعيف

اخبار > برگزاری جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر در شهرستان آبدانان


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر در شهرستان آبدانان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان _ جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان آبدانان با حضور امام جمعه و سایر اعضا به ریاست مجید عسگری فرماندار آبدانان در محل سالن جلسات این فرمانداری برگزار شد.
مجید عسگری فرماندار آبدانان شهادت تعدادی از دریانوردان عزیزمان درکشتی نفت کش سانچی در سواحل شرقی چین را به تلاشگران عرصه اقتدار ملی و پیشگامان اقتصاد کشور و ملت شهید پرور ایران اسلامی تسلیت گفته و میلاد حضرت زینب (س) و روزپرستار و همچنین دهه مبارکه فجررا تبریک گفت . فرماندار آبدانان در ادامه اظهار داشتند با همه پشتیبانی های که از رژیم قبلی بود وخدا را شکر که نتوانستند از آن دفاع کنند وباور نمی کردند که انقلاب اسلامی به پیروزی میرسد اما بعد از پیروزی انقلاب همه شاهد هستیم که چقدر برعلیه جمهوری اسلامی ایران توطئه کردند از اول انقلاب ترور شخصیت ها ، کودتا، نفاق و تفرقه ، درگیریهای قومی را شروع کردند وبعد ازآنها هشت سال جنگ تحمیلی را به ما تحمیل کردند و پشت سر آن هم تحریم های ظالمانه اقتصادی و خیلی چیزهای دیگر که بحمدالله هیچوقت موفق نشدند و این انقلاب اسلامی به برکت وجود حضرت امام (ره)، اون گردغباری که صورت دین اسلام را گرفته بود را ازبین برد وتوانست آن سیمای واقعی اسلام ناب را بعد از 14 قرن به دنیا نشان دهد.
عسگری تصریح کرد: امروز بعد ازگذشت 39 سال در دنیا به این نتیجه رسیدند که ایران هسته ای و ایران اسلامی بعنوان یک کشور قدرتمند در منطقه باید همه قبول کنند واین را حضرت امام (ره) پیش بینی کرده بود فرمودند که انقلاب اسلامی انفجار نور بود و الحمدالله ظلمات دنیای مادی با این انفجار نور به سوی ارزشهای الهی الحمدالله رهنمون شده است .
فرماندار شهرستان آبدانان خاطرنشان کرد:درایام بزرگداشت دهه فجر باید اقدامات وعملکرد نظام وانقلاب در معرض افکار عمومی قرار بگیرد.
رئیس ستاد دهه فجر شهرستان افزود:اطلاع رسانی اقدامات دولت ونظام ومردمی نمودن جشن های دهه فجر رویکرد اصلی ستاد دهه فجر در سال جاری خواهد بود.
همچنین امام جمعه آبدانان در سخنانی به برکات انقلاب اسلامی در 39 سال گذشته و توطئه های دشمنان علیه انقلاب اسلامی اشاره و خواستار مردمی برگزار شدن جشن ها و تبیین اهداف و ثمرات انقلاب اسلامی به جوانان شدند .
حجت الاسلام والمسلمین حاجیلری برتبیین اهداف انقلاب اسلامی در قالب برنامه های دهه فجر به دانش آموزان و جوانان تاکید کرد و بر انجام امور طبق مقررات دینی و انقلابی تاکید نمود .
حجه الاسلام والمسلمین اسماعیلی رئیس تبلیغات اسلامی به تشریح وظایف هریک از کمیته های ستاد دهه فجر شهرستان پرداخت.
در این جلسه اعضا پیشنهادات و نظرات خود را در رابطه با هرچه بهتر و باشکوهتر برگزار شدن مراسمات دهه فجر در شهرستان ارائه داند و در پایان جلسه ، کمیته ها مشخص و وظایف هر یک تیین و مصوباتی به تصویب رسید .


٠٩:٠٣ - دوشنبه ٢ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٧٥٩    /    تعداد نمایش : ١٢١خروج