به وب سايت اطلاع رساني فرمانداري آبدانان خوش آمديد.
سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧
عناوين
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
عملكرد فرمانداري آبدانان را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

عالي
خوب
ضعيف

اخبار > تشکیل جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی در شهرستان آبدانان


  چاپ        ارسال به دوست

تشکیل جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی در شهرستان آبدانان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان _ جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی به ریاست سبزواری رئیس دادگستری شهرستان آبدانان و با حضور اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
سبزواری رئیس دادگستری شهرستان آبدانان گفت : انتقال منابع طبیعی پایدار به نسل‌های آینده از مهم‌ترین وظایف جامعه است و همه ما در این راستا با توجه به جایگاهی که داریم مسئول هستیم.
وی تاکید کرد: مردم و مسئولان در حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست وظیفه سنگینی به دوش دارند که باید به آن توجه کنند.
رئیس دادگستری شهرستان آبدانان افزود : با کسانی که به صورت غیرقانونی عرصه های منابع طبیعی را تصرف می کنند برابر قانون برخورد می شود .
سبزواری از همه مدیران خواست تا در حوزه مدیریتی خود نهایت مراقبت را داشته باشند تا تصرف غیر قانونی صورت نگیرد.
ایشان اظهار داشت: همدلی و همکاری خوبي بين همه مسئولين شهرستان وجود دارد که در سايه اين همدلي و هم افزايي امورات شهرستان در حوزه هاي مختلف پيش ميرود.
معاون فرماندارآبدانان با اشاره به تصرف و تعرض به اراضی دولتی و ملی توسط زمین خواران و با تأکید بر ضرورت حفظ اراضی ملی گفت باید با همکاری خوب دستگاه قضایی، نیروی انتظامی، راه و شهرسازی، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی افراد زمین خوار در شهرستان شناسایی و با آنها برخورد شود.
وی گفت: اجرای درست قوانین و فرهنگ سازی آن باعث حفظ منابع می گردد.
مرادخانی تاکیدکرد: اگرماهرقانونی گرچه محکم هم داشته باشیم اما فرهنگ اجرایی واستفاده ازآن درجامعه حاکم نباشد،فایده ای ندارد وان قانون اثرات مفیدی برای جامعه ندارد.
معاون فرماندار آبدانان افزود : مردم باهمکاری خودمی توانندنقش موثری درحفظ منابع داشته باشندکمااینکه تاکنون هم حفظ این عرصه هابه برکت همکاری وحمایت های مردمی بوده است.
همچنین در این جلسه با حضور بزرگانی از طایفه زرگوش مشکلات پلاکهای موجود در محدوده سیاخانی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.


١١:٤٤ - سه شنبه ٣ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٧٧٠    /    تعداد نمایش : ١٤٣خروج