به وب سايت اطلاع رساني فرمانداري آبدانان خوش آمديد.
دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
عناوين
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
عملكرد فرمانداري آبدانان را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

عالي
خوب
ضعيف

اخبار > نشست مشترک شورها و شهرداران شهرهای آبدانان و سرابباغ و معارفه شهردار سرابباغ


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور مديركل امور شهري و روستايي استانداري ایلام و فرماندارآبدانان برگزار شد:

نشست مشترک شورها و شهرداران شهرهای آبدانان و سرابباغ و معارفه شهردار سرابباغ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان _ با حضور مديركل امور شهري و روستايي استانداري ایلام و فرماندارآبدانان نشست مشترک شورها و شهرداران شهرهای آبدانان و سرابباغ و معارفه شهردار سرابباغ برگزار شد.
در ابتدای این جلسه روئسا و اعضای شورای شهرهای سرابباغ و آبدانان ، هر کدام به ارائه دیدگاهها و نقطه نظرات خود در رابطه با مسائل و مشکلات پرداختند. « کمبود اعتبارات و درآمدها ، سیاست گذاری و ، لزوم پیگیری و اقدام در رابطه با تکمیل و بهره برداری از پروژه های معوق و نیمه تمام شهرداریها، و پیگیری موضوع گرفتن قیر و ماشین آلات مورد نیاز شهرداریها، از مهم ترین موارد و مسائلی بود که از سوی اعضای شورا ها مطرح و درخواست شد.
فرماندار آبدانان با ارائه گزارشي از فعاليت هاي صورت گرفته براي توسعه شهرستان آبدانان ادامه داد: خوشبختانه در دولت تدبير و اميد اقدامات قابل توجه اي براي توسعه زيرساختها در مناطق شهری و روستایی شهرستان آبدانان صورت گرفته است و در چهارسال گذشته بیشترین اعتبارات از سوی دولت تدبیر و امید به شهرداریهای شهرستان تخصیص یافته است .
ایشان با برشمردن معضلات موجود در شهرستان از جمله بیکاری و… وجود مراکز فرهنگی و هنری و… را در جهت ارتقاء روحیه نشاط و شادابی شهروندان ضروری دانست.
عسگری داشتن دید باز و تغییر نگاه به برخی مسایل را از سوی شورای اسلامی و شهرداری بسیار حایز اهمیت خواند و افزود: برای خدمت به مردم باید همه سلایق شخصی حذف شود و محور همه برنامه ها تنها خدمت به مردم و توسعه و آبادانی شهر باشد.
محمد یاری مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ایلام نیز در این نشست گفت : شهرداری و شورا باید مزیتهای شهر خود را شناسايي و در خصوص آنها با هدف جذب سرمايه و گردشگر، اطلاع رساني مناسب انجام دهند.
وي همچنين بر رعايت قانون، رعایت حقوق مردم و تعامل با همه ذينفعان شورا وشهرداري تاكيد نمود و گفت: تعامل مستمر شورا و شهرداری با دستگا ه های اجرایی قطعا زمينه ساز پيشبرد امور در عرصه مديريت شهري خواهد بود.
مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ایلام بر فراهم ساختن فرصت های لازم جهت سرمایه گذاری تاکید داشت و افزود دفتر امور شهری آمادگی دارد جهت جذب سرمایه گذاری و سایر مسائل دریافت وام و…همکاری ویژهای با شهرداری های شهرستان آبدانان داشته باشد
شایان ذکر است در این مراسم نسبت به بررسی و جمع بندی مسایل و مشکلات شهرداریهای شهرستان آبدانان با ارائه گزارش اعضا اقدام گردیدو در پایان از زحمات آقای علی رئوفی سرپرست شهرداری سرابباغ تقدیر و آقای علی غارتی بعنوان شهردار جدید سرابباغ معرفی گردید.


٠٩:٢٦ - سه شنبه ٢٨ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٥٧٤    /    تعداد نمایش : ٩٦خروج