به وب سايت اطلاع رساني فرمانداري آبدانان خوش آمديد.
دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
عناوين
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
عملكرد فرمانداري آبدانان را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

عالي
خوب
ضعيف

اخبار > جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان آبدانان برگزار شد.


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان آبدانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبدانان _ جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان آبدانان به ریاست عسگری فرماندارآبدانان وبا حضور اعضا در محل دفتر فرماندار برگزار شد.
مجید عسگری فرماندارآبدانان در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان آبدانان گفت : تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظائف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.
فرماندار با اشاره به نقش مهم مرکزی بهداشت شهرستان در نظارت بر عرضه مواد غذایی گفت: باید با تشکیل گشت های مشترک با محوریت مأمورین مرکز بهداشت از عرضه مواد غذایی غیربهداشتی در شهرستان جلوگیری کرد.
وی به نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار برای جلوگیری از تخلفات احتمالی اشاره و خاطرنشان کرد: تنظیم بازار به عرضه و تقاضا بستگی دارد و بعضی مواقع عرضه و تقاضا با کمبودهایی مواجه می شود که با رویکردی که در بازار مشاهده می کنیم باید تلاش کنیم تا نظارت از دستمان خارج نشود و کلیه دستگاه ها به دنبال این باشند که دچار کمبود اقلام مورد نیاز مردم نشویم.
در ادامه این جلسه در این جلسه هر یک از اعضاء ستاد تنظیم بازار شهرستان از اقدامات صورت گرفته گزارشی را به ریاست جلسه و اعضاء ارائه دادند و تصمیمات لازم جهت تنظیم و ایجاد فضای آرام در بازار صورت پذیرفت.
این نشست با هدف بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع اقلام اساسی ، اتخاذ تدابیر و کنترل بازار تشکیل شده بود مقرر شد: استمرار فعالیت گشت های سیار با هدف حضور محسوس بر بازار و برخورد با متخلفین تاکید شد.


١٥:٠٧ - سه شنبه ١٢ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٦٦٣    /    تعداد نمایش : ٨٩خروج