به وب سايت اطلاع رساني فرمانداري آبدانان خوش آمديد.
دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
عناوين
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
عملكرد فرمانداري آبدانان را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

عالي
خوب
ضعيف

اخبار > دیدار مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان با فرماندار آبدانان


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان با فرماندار آبدانان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان _ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام روز شنبه مورخ 96/10/16 با مجید عسگری فرماندار آبدانان دیدار و گفتگو نمود.
در این دیدارفرماندار و نیاکان مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان در زمینه های فرهنگی ، کانون های فرهنگی و هنری ، موسیقی ، هنرمندان و سینما هنر آبدانان گفتگو و تبادل نظر کردند.
فرماندارآبدانان گفت: وجود هنر و هنرمندان در سطح جامعه باعث زیبایی جوامع شده و تحرک خاصی به آن می بخشد.
عسگری با اشاره به ظرفیت‌های فرهنگی و هنری و… شهرستان ،اظهار داشت :باید از این ظرفیت ها به نحو شایسته ای در راستای ارتقا و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری گام های موثری برداشته شود.
وی در ادامه با تاکید بر لزوم تقویت دستگاههای فرهنگی شهرستان،اظهار داشت : اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهت انجام رسالت ذاتی خود یعنی توسعه فرهنگی ،سازمان دهی هنرمندان ، شاعران ،قاریان قرآن و… نیازمند تقویت و حمایت و توجه ویژه مدیر کل محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام می باشد.
در ادامه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: وجود ظرفیت های مناسب در زمینه فرهنگ و هنر، توسعه هر چه مطلوب تر و شایسته شهرستان را در زمینه های فرهنگی و هنری محقق می کند.
نیاکان افزود : تنوع کار فرهنگی بسیار زیاد است و با توجه به سنگینی حجم فعالیت ها نیازمند همکاری و تعامل تمامی دستگاه ها به ویژه فرمانداری های سطح استان هستیم.


٠٨:٣٥ - يکشنبه ١٧ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٦٨٣    /    تعداد نمایش : ٨٩خروج