به وب سايت اطلاع رساني فرمانداري آبدانان خوش آمديد.
چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
عناوين
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
عملكرد فرمانداري آبدانان را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

عالي
خوب
ضعيف

اخبار > جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان آبدانان


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان آبدانان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان _ صبح امروز جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان آبدانان به ریاست مرادخانی معاون فرماندار و با حضور اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری آبدانان برگزار شد .
در ابتدای این جلسه معاون فرماندار شهرستان آبدانان ضمن تبریک فرارسیدن میلات حضرت فاطمه (س) و روز مادر گفت : سلامت مردم از مهمترین مقوله های مورد توجه شورای بهداشت شهرستان و کارگروه سلامت و امنیت غذایی مي باشد و اميدواريم با تعامل و همکاری بین مردم و مسئولین مسائل و مشکلات بهداشتی شهرستان به حداقل رسیده و شاهد تغییرات اساسی در خصوص ارتقاء شاخص های بهداشتی در شهرستان باشیم.
ابراهیم مراخانی ضمن اشاره و تأکید بر لزوم ارتقاء سطح سلامت و بهداشت شهروندان در این شهرستان، اظهار کرد: در ایام نوروز بایستی تشدید نظارت ها و کمک به بازرسی بیشتر، جلوگیری از تخلفات در یک تیم و همکاری مشترک در محل های اسکان ؛(مدارس، هتل ها و ...), محل های توزیع مواد غذایی و عرضه کنندگان گوشت قرمز و سفید صورت گیرد. ان شاء الله هموطنان از هر کجای کشور می آیند، سلامتشان تأمین گردد. همچنین خواستار تلاش همه مسئولین در جهت نیل به این هدف شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان ضمن تبریک پیشاپیش سال نو و عید نوروز 97 بیان نمود: شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبدانان هر ساله با استفاده از تجربیات سال‌های گذشته و کلیه ظرفیت های موجود، نسبت به برنامه ریزی دقیق اقدام و با اجرای فعالیت های عملی و اطلاع رسانی مناسب در خصوص رعایت کلیه نکات بهداشتی، غذایی، دارویی و ... با ایجاد محیطی امن و آرامش خاطر، سفری خوش همراه با سلامتی برای هموطنان و مسافران نوروزی مهیا می نماید.
در پایان جلسه، اعضاء کارگروه سلامت و امنیت غذایی، دیدگاه ها، نقطه نظرات، مسائل و مشکلات مربوطه را بیان و پس از بحث و تبادل نظر، پیشنهادات خود را مرتبط با دستور کار جلسه ارائه و تصمیماتی اتخاذ و مقرر گردید جهت پیگیری و اجراء به دستگاه های ذیربط اعلام گردد.


١٥:٠٤ - چهارشنبه ١٦ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٦١١٠    /    تعداد نمایش : ٦٢خروج