به وب سايت اطلاع رساني فرمانداري آبدانان خوش آمديد.
چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
عناوين
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
عملكرد فرمانداري آبدانان را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

عالي
خوب
ضعيف

اخبار > بمناسبت هفته درختكاری جشن درختكاری توسط شهرداری آبدانان برگزارشد.


  چاپ        ارسال به دوست

بمناسبت هفته درختكاری جشن درختكاری توسط شهرداری آبدانان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان _صبح روز دوشنبه جشن درختکاری با حضور فرماندار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، مسوولین ادارات و دستگاه های اجرایی در بلوار شهید داریوش رضایی نژاد شهر آبدانان برگزار شد.
در این مراسم مجید عسگری فرماندارآبدانان با اشاره به آیات و روایات اسلامی در خصوص درختکاری به اهمیت و ضرورت کشت درخت در زندگی انسان اشاره کرد و افزود: زندگی انسان ها وابستگی تنگاتنگی با طبیعت بویژه گیاهان و از جمله درختان دارد.
وی اضافه کرد: در حقیقت نهال و فضای سبز جزء نهاد های جوامع بشری است واگر ما فضای سبز مناسب نداشته باشیم با مشکلات متعددی روبرو می شویم.
فرماندار آبدانان احیاء عرصه های منابع طبیعی وفضاهای سبز را نیاز به یک نگاه آگاهانه وبرنامه ریزی کارشناسی شده با جلب مشارکت مردم دانست.
هادی زاده شهردار آبدانان با اشاره به ضرورت حفظ، نگهداری و توسعه فضای سبز گفت: درختان به عنوان ریه های شهر محسوب می شوند و باید با برنامه ریزی اصولی در حفظ و گسترش فضای سبز و کاشت درختان کوشا باشیم.
شهردار آبدانان افزود : هفته درختکاری، فرصتی مناسب برای توسعه سبز شهری است که در این راستا شهرداری نسبت به اجراي طرح کاشت دو هزار و200 اصله نهال مثمر در سطح شهر با مشارکت شهروندان اقدام مینماید.
وی در ادامه همکاری سایر دستگاه های اجرایی را با شهرداری در جهت توسعه فضای سبز شهری آبدانان ضروری دانست.


٠٠:١٢ - سه شنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٦١٤٢    /    تعداد نمایش : ٥٩خروج