به وب سايت اطلاع رساني فرمانداري آبدانان خوش آمديد.
دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧
عناوين
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
عملكرد فرمانداري آبدانان را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

عالي
خوب
ضعيف

اخبار > برگزاری جلسه شورای اداری با موضوع تودیع و معارفه فرماندار


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه شورای اداری با موضوع تودیع و معارفه فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان _ قبلی جلسه شورای اداری شهرستان مقارن ساعت 11 صبح روز سه شنبه مورخه 22/3/97 با دستور کار تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید آبدانان با حضور نوذری معاون محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری ، و گراوند مدیر کل سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری ، حاج آقا حاجیلری امام جمعه محترم شهر، اعضای شورای اداری شهرستان و تعدادی از معتمدین ، بزرگان ، نمایندگان احزاب و نمایندگان رسانه ها در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید .
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام در این مراسم، گفت: مدیران باید فرصت کوتاه خدمت به مردم را بخوبی درک کرده و با مجاهدت و تلاش مستمر تلاش کنند در حوزه فعالیت خود نام نیکی به یادگار بگذارند
وی خدمت صادقانه به مردم را فرصتی مغتنم برای مدیران در نظام جمهوری اسلامی دانست و تاکید کرد: فرصت خدمت به مردم بسیار زودگذر است و اگر به دنبال هدفی غیر از رفع مشکلات مردم باشیم قطعا به بیراهه رفته ایم.
معاون سیاسی ، امنیتی استاندار ایلام ، اشراف بر قانون، تسلط بر مسئولیت های ذاتی و قدرت تبیین خدمات نظام را از رسالت های فرمانداران عنوان کرد و افزود: بیان خدمات دولت، خودداری از ایجاد یاس و ناامیدی و رسیدگی مستمر و بموقع به مشکلات و مطالبات مردم باید در اولویت کاری همه دستگاههای اجرایی قرار گیرد
نوذری ،حرکت فرمانداران استان براساس سیاست های ابلاغی دولت تدبیر و امید را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: همه ما باید براساس سیاست های تعیین شده از سوی دولت گام برداریم
مجید عسگری نیز ضمن ارائه گزارشی کامل و جامع از عملکرد فرمانداری و پیگیری های صورت گرفته ، روند فعالیت ها و اقدامات انجام شده را مثبت ارزیابی کرد .
در ادامه آقای مراد حاصلی ضمن تقدیر از حسن اعتماد جناب آقای سلیمانی دشتکی استاندار محترم گفت : من هم بعنوان فرماندار جدید شهرستان ضمن تقدیر از زحمات جناب آقای عسگری فرماندار اسبق از همه اعضای شورای اداری میخواهم همکاری لازم در راستای پیگیری مسائل و امورات با اینجانب داشته باشند.
امام جمعه آبدانان نیز در سخنانی وفاق و انسجام بین مسئولین را در شهرستان قابل قبول عنوان و افزود ان شاء الله شاهد رشد و شکوفایی در عرصه های مختلف خواهیم بود .
وی تغيير مديران را امري طبيعي دانست و گفت: تغيير و تحولات در اداره هر شهرستان و استفاده از افکار و تجربيات گوناگون و جديد باعث پيشرفت و توسعه آن شهرستان مي شود و نتيجه و خروجي آن رضايت مردم است.
در پایان این مراسم با تقدیر از زحمات مجید عسگری، سیروس مرادحاصلی فرماندار قدیم شهرستان بدره بعنوان فرماندار جدید شهرستان آبدانان معرفی شد.


١١:٠٩ - يکشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٦٥٦    /    تعداد نمایش : ٣١خروج