به وب سايت اطلاع رساني فرمانداري آبدانان خوش آمديد.
دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧
عناوين
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
عملكرد فرمانداري آبدانان را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

عالي
خوب
ضعيف

اخبار > جلسه و نشست فرماندار شهرستان آبدانان با دهياران بخش مركزي


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه و نشست فرماندار شهرستان آبدانان با دهياران بخش مركزي

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان _ صبح امروز دوشنبه 28 خردادماه ، جلسه ای با حضور بخشدار مرکزی و دهیاران این بخش به ریاست مرادحاصلی فرماندارآبدانان در محل فرمانداری آبدانان برگزارشد .
مرادحاصلی فرماندارآبدانان هدف از این جلسه را شنیدن صحبت های دهیاران عنوان کرد و گفت: مشکلات را یادداشت می کنیم و پیگیری خواهیم نمود تا در اولین فرصت با همدلی و همراهی مدیران دستگاههای اجرایی مرتبط مسائیل را پیگیری نمایم.
فرماندار آبدانان یکی از عوامل توسعه جوامع را مشارکت مردم عنوان کرد و افزود: توسعه در هر منطقه منوط به کمک های دولتی نیست و همت، اراده و ذهن فعال مردم نقش موثری در توسعه مناطق خواهد داشت
وی در ادامه به حفظ و حراست از محیط زیست و منابع آب سطح شهرستان توسط دهیاران اشاره داشته و بر تلاش و اهتمام ویژه دهیاران در راستای حفاظت محیط زیست تاکید کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان آبدانان افزود:دهیاران باید حیطه مسؤلیت خود را شناخته و از اختیارات خود آگاهی داشته و در راستای شرح وظایف خود حرکت کنند چرا که دهیاران نمایندگان دولت در روستاها هستند و در توجه به امور ذیل نیز تلاش وافر داشته نمایند.
مرادحاصلی همچنین با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات توسط دهیاران و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز و غیر اصولی در روستاها که خطرات زیادی را در پی دارد، اظهار کرد: دهیاران باید در راستای هدایت و راهنمایی مردم جهت احداث ساختمان های مقاوم و رعایت اصول فنی ساختمانی و همچنین استفاده از تسهیلات مناسب مسکن روستایی برنامه ریزی و اقدام نمایند.
دردر پایان در خصوص ارسال گزارش عملکرد دهیاران اشاره و بیان داشت لازم است دهیاران محترم گزارش عملکرد خود را در مقاطع زمانی یک ماهه ، فصلی ، شش ماهه و نهایتاً یکساله به بخشداری و شورا ی اسلامی روستا ارسال نمایند.
در ابتدای این جلسه میری بخشدارمرکزی هم برخی اقدامات و مشکلات بخش را مطرح کرد و دهیاران نیز مسائل و مشکلات روستاها را با فرماندار در میان گذاشتند.


١٤:١١ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٦٧١    /    تعداد نمایش : ٢٥خروج