به وب سايت اطلاع رساني فرمانداري آبدانان خوش آمديد.
دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧
عناوين
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
عملكرد فرمانداري آبدانان را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

عالي
خوب
ضعيف

اخبار > بازدید سرزده فرماندار از اداره آب و فاضلاب شهری


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید سرزده فرماندار از اداره آب و فاضلاب شهری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان _ سیروس مرادحاصلی فرماندار شهرستان آبدانان طی دیداری سرزده از اداره آب و فاضلاب شهری آبدانان بازدید نمودند و ضمن بازدید از ساختمان اداری و کارمندان آبفا و صحبت با رئیس آبفای شهرستان در جریان طرحها و مشکلات حوزه تامین آب و منابع آب شهرستان قرار گرفتند.
فرماندار آبدانان هدف از این بازدیدها و سرکشی‌های سرزده را ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمات‌دهی دولت به مردم در شهرستان و آگاهی از مشکلات و دریافت پیشنهاد‌ها برای پیشرفت امور عنوان کرد و در راستای رسیدگی به امور و مسائل و مشکلات مردم در نهادها و ادارات دولتی، به صورت سرزده از ادارات شهرستان بازدید و با مسائل و مشکلات مراجعه‌کنندگان و نحوه پاسخ‌گویی مسئولان به مردم مطلع خواهیم شد.
مراحاصلی بر سرلوحه قرار دادن برخورد کارمندان با سعه ‌ی صدر و رسیدگی به مشکلات مردم تا حصول نتیجه و نیز تسهیل در امر خدمت‌ رسانی به مردم و مراجعه کنندگان تاکید نمود.
فرماندار شهرستان آبدانان در این بازدید با اشاره به فصل گرما ، افت فشار و مشکلات کم آبی ناشی از مصرف بالای مشترکین توصیه به آگاه سازی در صرفه جویی مصرف آب نمودند و تاکید کردند : با اطلاع رسانی و ضرورت فرهنگ‌سازی در مصرف بهینه منابع آبی و حمایت ائمه جمعه و جماعات و دهیاران ، همراهی کشاورزان و روستائیان در پشت سر گذاشتن بحران آب بسیار مهم است. .


٠٩:٠٥ - چهارشنبه ٦ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٧٦٤    /    تعداد نمایش : ٤١خروج