به وب سايت اطلاع رساني فرمانداري آبدانان خوش آمديد.
دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧
عناوين
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
عملكرد فرمانداري آبدانان را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

عالي
خوب
ضعيف

اخبار > میز خدمت در فرمانداری آبدانان راه اندازی شد


  چاپ        ارسال به دوست

میز خدمت در فرمانداری آبدانان راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان _ فرماندار شهرستان آبدانان صبح امروز در جریان بازدید از این محل گفت: میز خدمت در فضایی مناسب در طبقه همکف برای مراجعه ارباب رجوع با رعایت موارد مندرج در مصوبه حقوق شهروندی در نظام اداری به نحوی که ارباب رجوع بتواند بدون نیاز به مراجعه و پیگیری از واحدهای مختلف دستگاه اجرایی و تنها از طریق میز یادشده، خدمت یا پاسخ مورد نیاز خود را دریافت کنند راه اندازی شده است.
فرماندار آبدانان میز خدمت که یکی از ارکان تکریم ارباب رجوع است را بسیار مهم تلقی کرد و ادامه داد: ان شاء الله میز خدمت در این فرمانداری طبق دستور رئیس جمهور از اول تیر ماه به شکل فیزیکی و عملی به بهره برداری خواهد رسید.
وی با ابرازامیدواری از اینکه با راه‌اندازی میز خدمت امور مردم امیدواریم بیش از گذشته تسهیل و تسریع شود، اظهار کرد: مبنای کار با این امر بر این است که مشکلات مردم در همین اتاق مرتفع و تا حد امکان از ارجاع کار ارباب رجوع به سایر واحدها پرهیز شود.
مرادحاصلی تصریح کرد : ارتقای رضایتمندی مردم ازعملکرد دستگاههای اجرایی در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید از اهداف راه اندازی میز خدمت است.
نماینده عالی دولت در پایان گفت : کاهش هزینه ها، صرفه جویی در وقت و جلوگیری ازسرگردانی ارباب رجوع در دستگاههای اجرایی از دیگر پیآمدهای راه اندازی میزخدمت در فرمانداری شهرستان آبدانان خواهد بود.
وی یکی دیگر از مزایای طرح را کاهش فساد اداری دانست و خاطر نشان کرد: در سیستم اداری هر چه میزان ارتباطات مراجعان با کارشناسان کاهش پیدا کند به همان میزان احتمال فساد نیز کاهش می یابد.
فرماندار آبدانان خواستار توجه ویژه ادارات به استقرار میز خدمت شد و افزود: برای ارائه بهترین خدمات به کارکنان لازم است بهترین و توانمندترین نیروهای اداری در راستای پاسخگویی به مردم به کارگیری شوند.١٣:١٧ - شنبه ٩ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٧٨٩    /    تعداد نمایش : ٣٦خروج