به وب سايت اطلاع رساني فرمانداري آبدانان خوش آمديد.
دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧
عناوين
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
عملكرد فرمانداري آبدانان را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

عالي
خوب
ضعيف

اخبار > جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان آبدانان برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان آبدانان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آبدانان _ کمیته برنامه ريزي شهرستان آبدانان به رياست مرادحاصلی فرماندارآبدانان و با حضور اعضا ء در سالن اجتماعات این فرمانداري برگزار شد.
سیروس مراد حاصلی فرماندار آبدانان در این جلسه گفت : جلسه کمیته برنامه ریزی در واقع مهمترین جلسه شهرستانی محسوب می شود چرا که نتیجه این جلسات و جمع بندی ها مشخص خواهد کرد که روند توسعه شهرستان به چه شکل انجام خواهد شد و نوع هدف گیری در راستای تحقق برنامه ها به چه سمت خواهد رفت .
وی با بیان اینکه تصمیمات کمیته برنامه ریزی نقش مؤثر و تعیین کننده ای در پیشبرد و تحقق اهداف و برنامه های شهرستان در بخشهای مختلف ایفا می کند، جایگاه این کمیته را در ایجاد و اصلاح زیر ساختهای شهرستان بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: همه مسئولان دستگاههای شهرستان با هم اندیشی و همدلی ، ضمن ایجاد پویایی، تحرک و افزایش کارایی و بازدهی در حوزه مدیریت خود، با ارائه ابتکارات و ایده های نو به رشد و توسعه شهرستان در بخشهای مختلف کمک کنند.
فرماندار آبدانان اظهار داشت: 29 میلیاردو 427 میلیون تومان اعتبار به شهرستان آبدانان اختصاص داده شده است که مبلغ 2 میلیارد تومان مربوط به اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استانی و ۱۷/۵میلیارد تومان مربوط به استفاده متوازن از منابع کشور,11میلیارد و 91میلیون تومان سه درصد نفت و گاز و 866میلیون تومان از اعتبارات فنی و اعتباری می باشد.
در خاتمه سخنان خود ضمن تأکید بر خدمت‌رسانی به مردم تصریح کرد : رسیدگی به امور مردم و محرومین و عمران آبادانی شهرستان از الطاف بزرگ خداوند متعال به مسؤولین است و باید به نحو احسنت در ادای این وظیفه تلاش و کوشش نمود و هدف هم بر خدمت به مردم باشد.


١٤:٢١ - يکشنبه ١٠ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٨١٣    /    تعداد نمایش : ٣٧خروج